سرایداری جزیره گربه ها بهترین شغل دنیا شناخته شد+تصاویر

آیا بهترین شغل دنیا، شغل این مرد است؟ مردی که سرایدار یک جزیره استوایی بسیار زیبا شده است و از خلوت خود لذت می‌برد. این جزیره به جزیره گربه ها معروف است. این مرد در جزیره تنهاست و همسر و سه فرزند وی در شهر زندگی می‌کنند.

به گزارش حوصله به نقل از دیلی میل، این مرد ۳۲ سال پیش از شغل پراسترس خود استعفا داد تا به تنهایی در یک جزیره زندگی کند. او می‌گوید که حتی از یک روز زندگی خود در این جزیره پشیمان نیست. کائو رودریگس رِگو اکنون ۶۲ ساله شده است. او زمانی که می‌خواست به این جزیره برود خانواده را همراه خود نبرد. نام این جزیره کوچک «یا دوس گاتوس» است که به جزیره گربه ها شهرت دارد. این جزیره در پنج کیلومتری سواحل جنوب شرقی برزیل قرار دارد.

بهترین شغل دنیا در جزیره گربه ها
نام این جزایر به فارسی «جزیره گربه‌ها» است. زمانی موش‌ها به آنجا هجوم برده بودند و مسئولان تعدادی گربه را به آنجا فرستادند تا با آن‌ها مقابله کنند. تعداد گربه‌ها به ۵ هزار عدد رسید، اما همه آن گربه‌ها به دلیل یک بیماری نامعلوم از بین رفتند.

بهترین شغل دنیا ۲ بهترین شغل دنیا ۳

تنها شاغل این جزیره از تنهایی خود در این جزیره لذت می‌برد. گاهی پیش می‌آید که هفته‌ها در آنجا می‌ماند و هیچ هم‌صحبتی هم ندارد. او به نظر خودش بهترین شغل دنیا را دارد.

رودریگس می‌گوید: «من در گذشته مانند همه مردم بودم. کار می‌کردم تا بتوانم چیزهایی را که می‌خواهم بخرم. اما تغییر کرده‌ام. وقتی که در جایی مثل این جزیره زندگی می‌کنید، پول و مسائل مادی دیگر هیچ ارزشی برای شما ندارد. من دوست ندارم کسی خلوتم را به هم بزند. از آرامش و تنهایی این جزیره لذت می‌برم.»

بهترین شغل دنیا در جزیره گربه ها

گفتنی است که در اواخر دهه ۵۰ میلادی، رئیس‌جمهور برزیل این جزیره را به یک میلیونر آمریکایی به نام نلسون راکِفِلر هدیه داد.  راکِفِلر بعدها معاون رئیس‌جمهور آمریکا شد. وی این جزیره را به یکی از بستگان نزدیک خود به نام «ریچارد آلدریخت» هدیه داد و آلدریخت نیز ۵۰ هزار دلار برای ساخت خانه و کتابخانه آن هزینه کرد.

بهترین شغل دنیا در جزیره گربه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>