(تصاویر) این شکارچی ها با پلنگ به شکار می روند

از دیرباز تا کنون بسیاری از شکارچیان از سگ به عنوان دستیار خود استفاده می کرده اند و می کنند. سگها دوستان همیشگی بسیاری از شکارچیان هستند که وظیفه آنها یافتن شکار پس از شکار شدن است. ابزارهای شکار نیز از دیرباز تا کنون بسیار تغییر کرده است. زمان طولانی ای از اختراع و کاربرد تیر و کمان برای شکار گذشته است اما هنوز شکارچیانی هستند که از این ابزار برای شکار استفاده می کنند.

اینکه شکارچیان سگ را برای شکار همراه خود ببرند بسیار طبیعی است اما همراه بردن پلنگ چیتا برای شکار بسیار غیر معمول است. شکارچیان یک قبیله باستانی از تیر و کمان برای شکار استفاده می‌کنند و یوزپلنگ تنها در چند قدمی آن‌ها است.

شکارچی های این قبیله از پلنگ نمی ترسند چون ترس برای این شکارچیان معنایی ندارد . آنها می دانند که بین آن‌ها «احترام متقابل» وجود دارد، پس هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

به گزارش حوصله دات کام به نقل از دیلی میل، همان طور که در تصاویر زیر می بینید دو شکارچی با تیر و کمان به دنبال تامین غذای خود هستند. یک یوزپلنگ بالغ در چند قدمی آن‌ها است. این عکس‌ها را جک سامرویل در نانکوسه در مرکز نامیبیا انداخته است. افراد این قبیله ظاهرا هیچ مشکلی با این حیوان درنده ندارند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>